Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności.

Alex - kreatywny farmer

ALEX - KREATYWNY FARMER. Doskonała okazja na połączenie przyjemności, nauki i kreatywności! Będziecie mieli okazję bliższego zapoznania się z naturą, ucząc się o ekosystemie i rolnictwie w sposób pełen pasji i entuzjazmu. Emocji dostarczą manualne warsztaty ekologiczne, w czasie których każdy z Was będzie mógł zaangażować się w praktyczne działania związane z ekologią i zrównoważonym rolnictwem. Uczestnicy otrzymają wyjątkowy dyplom farmera na pamiątkę.

Oczywiście będziecie mogli skorzystać z całej infrastruktury Farmy Alexa - Parku Rozrywki i Edukacji, jedynego parku rolniczego w Polsce. Jakie czekają na Was atrakcje? Pojeździcie traktorami oraz będziecie mogli pokarmić wiejskie zwierzęta. Skorzystacie z placu zabaw w stylu wiejskim oraz poduch do skakania. Pogracie w golfa piłką do "nogi". Czekają też: ecocoaster (rollercoaster napędzany rowerem) oraz rajdowo - tor na bergi (gokarty na pedały).

Dodatkowo: zupa pomidorowa 15,00 zł/ucz., ognisko z kiełbaskami 19,00 zł/ucz., zestaw obiadowy (nugetsy, frytki, sok) 30,00 zł/ucz., gra Escape Farm.

Zachęcamy do zakupienia na miejscu pokarmu dla zwierząt z Farmy Alexa. Polubią Was jeszcze bardziej ;)

escape farmEscape Farm (dla dzieci od lat 9) - 12,00 zł/os. Gra terenowa z rozwiązywaniem zagadek na terenie całej Farmy! Ktoś z Bandy Barana ukradł sejf Alexa! Teraz czas na Was, byście pomogli Alexowi odzyskać swoje skarby. Dobrze, że przestępcy zostawili wiele wskazówek, które pomogą Wam rozwiązać zagadki. Wasze umiejętności logiczne i spostrzegawczość będą kluczem do złapania złoczyńców. Przeszukajcie Farmę, odnajdźcie ukryte wskazówki i rozwiążcie zagadki, by odkryć miejsce ukrycia sejfu. Czy jesteście gotowi na przygodę pełną tajemnic i wyzwań? Niech fala tajemnicy uniesie Cię i poprowadzi do triumfu. Powodzenia! Escape Farm to niepowtarzalna gra terenowa, która przenosi w fascynujący świat zagadek i sekretów.

Czas trwania ok. 8 godz.

liczba uczniów cena od ucznia w PLN
42 i więcej 151,00
37-41 164,00
32-36 181,00