Używane są czasami w matematyce i w logice, używano ich także do rytualnych tańców oraz ceremonii czy kontemplacji. Ale służyły również do tego, by po nich spacerować lub jak kto woli biegać! Zapraszamy do największego naturalnego labiryntu na Pomorzu z platformami widokowymi, położonego nie byle gdzie bo w pobliżu Słowińskiego Parku Narodowego! Kto pierwszy dotrze do wyjścia i zostanie królem labiryntu? Do wyboru jeden z poniższych programów zajęć z animatorami:

1. Inwazja pokemonów

2. Minionki

3. Burzliwe dzieje pirata „Barabara”           

4. Harry Potter -  Czara ognia lub Insygnia śmierci   

5. Kaszuby - kraina piękniejsza od innych  

6. Smerfny zawrót głowy.

Potem czas na boule - tradycyjną francuską grę towarzyską z elementami zręcznościowymi. Po prostu rzucamy do świnki :) Gra ta rozwija zdolności koordynacji i precyzji oraz uczy cierpliwości.

Od 2020 roku wzbogacamy wyjazd o pobyt w Crazy Parku a w nim: pięć ogrodów tematycznych, dom strachów,  park linowy, giga gry, osiłki itp.

 

Czas trwania ok. 8-9 godz.

liczba uczniów cena od ucznia w PLN
42 i więcej 92,90
37-41 101,00
32-36 111,00

 

Twardzielom albo po prostu wytrawnym turystom, jak kto woli, po pobycie w Labiryncie proponujemy „spacer” przez teren SPN na najwyższą wydmę w okolicy - Łącką Górę. Część drogi pokonamy wózkami, część pieszo.

Czas trwania w tym wariancie wydłuża się do 10 godzin. Cena wzrasta o 25,00 zł.