3 dni

1 dzień. Słupsk – Zamek Książąt Pomorskich. Spacer po Szczecinie z przewodnikiem.
2 dzień. Całodzienna wycieczka do Berlina: Aleja Unter den Linden z Bramą Branderburską, Reichstag, Tiergarten z kolumną zwycięstwa, kompleks pałacowy Charlottenburg z ogrodami pałacowymi (z zewnątrz), Alexander Platz, Sony lub Europa Center. Przejazd nocny.
3 dzień. Zakończenie wycieczki pod szkołą w godzinach porannych.
Wyżywienie: 1 śniadanie, 2 obiadokolacje. Ubezpieczenie NNW i KL. Jeden nocleg w schronisku młodzieżowym w Szczecinie.
Cena nie obejmuje biletów wstępu na terenie Niemiec.

liczba uczniów cena od ucznia w PLN
42 i więcej 355,00
37-41 389,00
32-36 435,00

4 dni

1 dzień. Wyjazd o godz. 7:00 lub 8:00. Przejazd do Szczecina - spacer po mieście z przewodnikiem. Obiadokolacja. Nocleg w Schronisku Młodzieżowym w Szczecinie.

2 dzień. Śniadanie. Przejazd do Berlina. Zwiedzanie miasta: Aleja Unter den Linden z Bramą Branderburską, Reichstag, Tiergarten z kolumną zwycięstwa, kompleks pałacowy Charlottenburg z ogrodami pałacowymi, Alexander Platz, Dworzec ZOO. Sony lub Europa Center. Muzeum Techniki. Przejazd do Szczecina. Obiadokolacja. Nocleg w Szczecinie.

3 dzień. Śniadanie. Poczdam – pałac Cecilienhoff, Alexandrowka – osiedle po Armii Czerwonej, Sans Soucis – kompleks pałacowo-ogrodowy z zewnątrz. Ciąg dalszy zwiedzania Berlina. Przejazd do Szczecina. Obiadokolacja.

lub (inny wariant tego dnia):

Śniadanie. Przejazd do Stralsundu. Pobyt w jednym z największych w Europie oceanariów. Powierzchnia ok. 10 tysięcy metrów kw., 7 tys. gatunków zwierząt i roślin, tunel pod akwarium, w którym obserwować można lasy alg i życie skorupiaków, największe akwarium ma ponad 9 metrów głębokości. Przejazd do Szczecina. Obiadokolacja.

4 dzień. Powrót pod szkołę w godzinach nocnych.

Wyżywienie: 2 śniadania, 3 obiadokolacje. Ubezpieczenie NNW i KL. Dwa noclegi w schronisku młodzieżowym w Szczecinie.
Cena nie obejmuje biletów wstępu na terenie Niemiec.

 

liczba uczniów cena od ucznia w PLN
42 i więcej 495,00
37-41 539,00
32-36 599,00

 

Istnieje także możliwość zawitania do miasteczka filmowego Babelsberg. Dzięki połączeniu edukacji i zabawy jest możliwość wglądu w świat filmu. Zapraszamy do zwiedzania fascynujących kulis i wystaw, podczas którego można zapoznać się z pracą specjalistów od produkcji filmowych i telewizyjnych, obejrzeć pokazy kaskaderów lub inscenizacje do filmu „Trzej Muszkieterowie 3D”. Dreszcz emocji gwarantują kino 4D, interaktywne kino XD oraz symulacja akcji w łodzi podwodnej.