3 dni

1 dzień. Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd do Szczecina – spacer po mieście z przewodnikiem. Zwiedzanie podziemnej trasy turystycznej. Obiadokolacja. Nocleg w Szczecinie (pokoje 4,6,8 osobowe ze wspólnym węzłem sanitarnym).

2 dzień. Śniadanie. Przejazd do Berlina. Zwiedzanie miasta: Aleja Unter den Linden z Bramą Branderburską, Reichstag, Tiergarten z kolumną zwycięstwa, kompleks pałacowy Charlottenburg z ogrodami pałacowymi, Alexander Platz. Sony lub Europa Center. Obiadokolacja. Nocleg w Szczecinie.

3 dzień. Śniadanie. Kilkugodzinny pobyt w Tropical Islands. Obiadokolacja na terenie Polski. Powrót pod szkołę ok. 23:30.

 

liczba uczniów cena od ucznia w PLN
42 i więcej 699,00
37-41 749,00
32-36 819,00

 

Ceny obejmują: transport autokarem, 2 noclegi, wyżywienie (2 śniadania, 3 obiadokolacje), opiekę pilota, bilety wstępu do wymienionych obiektów na terenie Polski oraz wstęp do Tropical Island, opłaty parkingowe, ubezpieczenie od NNW i KL, bezpłatny udział opiekunów (1/10). Ceny nie obejmują biletów wstępów na terenie Berlina oraz opłat za dodatkowe atrakcje w Tropical Islands.