Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności.

Mali komandosi

MALI KOMANDOSI. Przygoda dla dzielnych samodzielnych. Tor sprawnościowy. Strzelnica. Dmuchane zjeżdżalnie! Labirynt Kraken!

Survivalowa wyprawa dla najmłodszych po leśnych bezdrożach, w czasie której kapral Krzesiwo nauczy was jak być dzielnym i samodzielnym. Nauczycie się rozpalać ognisko, budować leśne schronienie, odnaleźć drogę, przeprawy się po linie, ochrony przed komarami i przyrządzania leśnej herbaty. Dowiecie się jak przetrwać bez telefonu, a nawet przekazać ważną wiadomość tajnym alfabetem, jak się zamaskować i ukryć. Poznacie co to kompas, mapa i strony świata. Po tej leśnej przygodzie, nawet najczarniejszą nocą las nie będzie Wam straszny. Do tego strzelanie z pistoletu, tor przeszkód Ranger Track Junior, ścieżka zdrowia komandosa, odnalezienie drogi w ciemnym labiryncie „Kraken”. Na deser zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach, plac zabaw, dmuchany byk lub dojenie sztucznej krowy. Każdy Dzielny Samodzielny otrzyma Certyfikat Dzielności.

Dodatkowo, wcześniej można zamówić: kiełbaskę na ognisko lub grilla - 20,00 zł/os., hot-doga - 18,00 zł/os. lub zupę pomidorową 18,00 zł/os.

Wycieczka rekomendowana klasom I-III.

 

liczba uczniów cena od ucznia w PLN
42 i więcej 169,00
37-41 180,00
32-36 205,00

Czas trwania ok. 7-8 godz.