Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności.

Toruń

TORUŃ. Przejazd autostradą w obie strony. Zwiedzanie toruńskiego Starego Miasta z przewodnikiem: krzywa wieża, kościół śś. Janów, Dom Kopernika (z zewnątrz), przedmurza, Piernikowa Aleja Gwiazd.

liczba uczniów cena od ucznia w PLN
42 i więcej 159,90
37-41 184,00
32-36 213,00

 

Program można uzupełnić o dwa lub trzy punkty z poniżej wymienionych (płatnych dodatkowo):

  • seans w Planetarium - 18,00 zł/ucz.
  • wizyta w sali Geodium - 10,00 zł/ucz.
  • Baza MARS#17 - sala interaktywna pokazująca jak przeżyć w kosmosie i wykonać powierzoną misję - 10,00 zł/ucz.
  • warsztaty tworzenia pierników w jednej toruńskich „piernikarni” - 29,00 zł/ucz.
  • warsztaty „partaczy” toruńskich, do wyboru: kaletniczy, tkacki, mincerski, szczytniczy, czerpania papieru i kaligrafii, partackie opowieści - 29,00 zł/ucz. za każdy z warsztatów (zniżka przy wyborze dwóch lub trzech warsztatów)
  • zwiedzanie wystawy w Muzeum Toruńskiego Piernika - 21,00 zł/ucz.
  • Centrum Chemii w Małej Skali - warsztaty chemiczne, wyrób mydła, wyrób świeczki, kuchnia molekularna - 40,00 zł/ucz. za pojedyncze zajęcia
  • Dom Kopernika - wstęp 21,00 zł/ucz., wstęp i film 4D - 42,00 zł/ucz.
  • zwiedzanie Muzeum Twierdzy Toruń - 22,00 zł/ucz.
  • wizyta w Domu Legend Toruńskich - 22,00 zł/ucz.
  • warsztaty papiernicze w Muzeum Piśmiennictwa i Drukarstwa mieszczącym się w średniowiecznym kościele - 35,00 zł/ucz.
  • inteaktywny spektakl pt. "Kupieckie opowieści Torunia" w Piwnicy Hanzy - 20,00 zł/ucz. NOWOSĆ!
  • zwiedzanie obserwatorium astronomicznego prowadzone przez pracownika naukowego UMK - od 15,00 zł/ucz.
  • wystawa o dojrzewaniu człowieka „Ścieżki dorastania” w Centrum Innowacyjnej Edukacji (od VII kl.) - 15,00 zł/ucz.
  • wejście na tężnie i spacer po Parku Zdrojowym w Ciechocinku - od 30,00 zł/ucz.
  • gra miejska (od IV klasy) - od 32,00 zł/ucz.
  • zwiedzanie ruin zamku krzyżackiego - 20,00 zł/ucz., zwiedzanie, zabawy plebejskie, wybijanie monety - 30,00 zł/ucz.
  • obiad dwudaniowy od 47,00 zł/ucz., obiad jednodaniowy od 42,00 zł/ucz.

 

Czas trwania 10-12 godz.