Wyjazd dla twardych i wytrzymałych. Połączenie dwóch wycieczek. Łeba Park + Słowiński Park Narodowy.

Spacer po terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Światowy rezerwat biosfery. Przejście znakowanym szlakiem turystycznym; ruchome wydmy; Łącka Góra. Przejazd wózkami akumulatorowymi od Łeby-Rąbki do Wyrzutni lub z Wyrzutni do Rąbki. Wizyta w Łeba Parku - spacer wśród dinozaurów.

Każdy kto oglądał, pamięta wielkie wrażenie wywarte przez film Spielberga - JURASSIC PARK. Sceny pełne grozy i przerażenia przeplatały się z tęsknotą obcowania z praprzodkami żyjących obecnie na Ziemi zwierząt. Te wrażenia mogą powrócić podczas  pobytu w ŁEBA PARKU. Znajduje się tu prawie sto rekonstrukcji prehistorycznych gadów w skali 1:1. Od najmniejszych po 45 metrowego sejsmozaura i wysokiego na 13 metrów brachiozaura. Można tu poznać dzieje Ziemi, prześledzić ewolucję człowieka oraz zagościć w pradawnej chacie Neandertalczyków. Sposób ukształtowania terenu oraz bliskość morza uczynią dzień pobytu w Parku niezapomnianym. ŁEBA PARK to również: place zabaw (w tym jeden w formie ‘małpiego gaju’), kino, mini zoo, galeria skamielin, minerałów oraz bursztynu, pojazdy Flinstonów. W tym roku w cenie spektakl piracki, płukanie złota, mini golf oraz warsztaty: lepienie z gliny lub malowanie piaskiem lub czerpanie papieru (od IV kl.). Inne atrakcje na terenie Łeba Parku: seans w kinie 7D, przejazd kolejką Dinusiową, Czerwonego Kapturka lub tęczową kolejka dla najmłodszych, tratwy wodne, przejażdżka kucykiem, marchewkowy woreczek (pożywienie dla zwierząt), strzelanie z łuku lub wiatrówki, monety pamiątkowe, zamek strachu, bajlandia.

liczba uczniów cena od ucznia w PLN
42 i więcej 105,90
37-41 114,00
32-36 125,00


Czas trwania ok. 11 godz.

Po dopłacie 4 zł/ucz. istnieje możliwość zmiany przejazdu wózkami na terenie SPN na rejs statkiem po j. Łebsko od Rąbki do Wyrzutni i z powrotem.