Wyjazd dla twardych i wytrzymałych. Połączenie dwóch wycieczek. Sea Park w Sarbsku + Słowiński Park Narodowy.

Spacer po terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Światowy rezerwat biosfery. Przejście znakowanym szlakiem turystycznym; ruchome wydmy; Łącka Góra. Przejazd wózkami akumulatorowymi od Łeby-Rąbki do Wyrzutni lub z Wyrzutni do Rąbki. Wizyta w Sea Parku.

Park Rekreacyjno - Edukacyjny Sea Park w Sarbsku niedaleko Łeby, łączy w jednym miejscu wiele atrakcji związanych z życiem mórz
i oceanów. W basenie z fokami szarymi oraz kotikami południowo-amerykańskimi można oglądać karmienie fok połączone z ich treningiem. W parku znajduje się również park zwierząt morskich z naturalnych rozmiarów makietami groźnego żarłacza białego, największej ryby świata - rekina wielorybiego czy największego na świecie ssaka - płetwala błękitnego. Jest też coś dla majsterkowiczów: ryba piła i rekin młot. Zobaczyć można też delfina butlonosego, orkę i kaszalota. Kolejną atrakcją w parku jest Oceanarium Prehistoryczne 3D.  W północnej części Polski, jest to jedyne takie miejsce, gdzie można przeżyć podróż po głębinach morskich pełnych pradawnych podwodnych stworów. Park to także muzeum marynistyczne oraz wystawa miniatur latarni morskich polskiego wybrzeża, plac zabaw oraz park małego pirata. Kino 5D niestety dodatkowo płatne - 17,00 zł/ucz.

liczba uczniów cena od ucznia w PLN
42 i więcej 109,90
37-41 119,00
32-36 129,00


Czas trwania ok. 11 godz.

Po dopłacie 8 zł/ucz. istnieje możliwość zmiany przejazdu wózkami na terenie SPN na rejs statkiem po j. Łebsko od Rąbki do Wyrzutni i z powrotem.