Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności.

Integracja na Farmie Alexa

INTEGRACJA na Farmie Alexa. Weźmiecie udział w pasjonującym turnieju mistrzostw wiejskich. To pełne energii i radości wydarzenie obejmuje szereg konkurencji, takich jak rzut kaloszem w dal, przeciąganie liny, turlanie opony, skoki w workach czy zbieranie ziemniaków. To doskonała okazja do rywalizacji, współpracy i wspólnej zabawy, która z pewnością umocni więzi w grupie. Każdy uczestnik turnieju otrzyma medal mistrza, który będzie doskonałym pamiątkowym upominkiem. To nie tylko doskonała okazja do aktywnej integracji, ale także doskonały sposób na rozwijanie umiejętności współpracy.

Oczywiście będziecie mogli skorzystać z całej infrastruktury Farmy Alexa - Parku Rozrywki i Edukacji, jedynego parku rolniczego w Polsce. Jakie czekają na Was atrakcje? Pojeździcie traktorami oraz będziecie mogli pokarmić wiejskie zwierzęta. Skorzystacie z placu zabaw w stylu wiejskim oraz poduch do skakania. Pogracie w golfa piłką do "nogi". Czekają też: eco-coaster (rollercoaster napędzany rowerem) oraz rajdowo - tor na bergi (gokardy na pedały).

Dodatkowo: zupa pomidorowa 15,00 zł/ucz., ognisko z kiełbaskami 19,00 zł/ucz., zestaw obiadowy (nugetsy, frytki, sok) 30,00 zł/ucz., gra Escape Farm.

Zachęcamy do zakupienia na miejscu pokarmu dla zwierząt z Farmy Alexa. Polubią Was jeszcze bardziej ;)

escape farmEscape Farm (polecana od lat 9) - 12,00 zł/os. Gra terenowa z rozwiązywaniem zagadek na terenie całej Farmy! Ktoś z Bandy Barana ukradł sejf Alexa! Teraz czas na Was, byście pomogli Alexowi odzyskać swoje skarby. Dobrze, że przestępcy zostawili wiele wskazówek, które pomogą Wam rozwiązać zagadki. Wasze umiejętności logiczne i spostrzegawczość będą kluczem do złapania złoczyńców. Przeszukajcie Farmę, odnajdźcie ukryte wskazówki i rozwiążcie zagadki, by odkryć miejsce ukrycia sejfu. Czy jesteście gotowi na przygodę pełną tajemnic i wyzwań? Niech fala tajemnicy uniesie Cię i poprowadzi do triumfu. Powodzenia! Escape Farm to niepowtarzalna gra terenowa, która przenosi w fascynujący świat zagadek i sekretów.

Czas trwania ok. 7-8 godz.

liczba uczniów cena od ucznia w PLN
42 i więcej 149,00
37-41 160,00
32-36 178,00