Korzystając z tej witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności.

Alex - mały ogrodnik

ALEX - MAŁY OGRODNIK. W czasie warsztatów będziecie mieli okazję uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach rolniczych, rozwijając swoje umiejętności praktyczne i zdobywając niezapomniane doświadczenia. Stymulujące ogrody sensoryczne, w których się znajdziecie, pozwolą Wam na zanurzenie się w świat zmysłów, rozwijając jednocześnie Waszą świadomość przyrodniczą. Istotną część programu stanowią prace ogrodnicze, takie jak grabienie, sadzenie roślin oraz podlewanie. Będziecie mogli poczuć radość z bezpośredniego kontaktu z naturą i zaangażować się w konkretne prace rolnicze, co wpłynie korzystnie na rozwój umiejętności manualnych. Karmienie zwierząt to kolejny emocjonujący element warsztatu, który pozwoli nawiązać bezpośrednią więź z przyjaznymi zwierzakami na naszej farmie. Każdy z Was otrzyma uroczysty dyplom - piękne i symboliczne upamiętnienie rolniczej przygody.

Oczywiście będziecie mogli skorzystać z całej infrastruktury Farmy Alexa - Parku Rozrywki i Edukacji, jedynego parku rolniczego w Polsce. Jakie czekają na Was atrakcje? Pojeździcie traktorami oraz będziecie mogli pokarmić wiejskie zwierzęta. Skorzystacie z placu zabaw w stylu wiejskim oraz poduch do skakania. Pogracie w golfa piłką do "nogi". Czekają też: eco-coaster (rollercoaster napędzany rowerem) oraz rajdowo - tor na bergi (gokarty na pedały).

Dodatkowo: zupa pomidorowa 15,00 zł/ucz., ognisko z kiełbaskami 19,00 zł/ucz., zestaw obiadowy (nugetsy, frytki, sok) 30,00 zł/ucz., gra Escape Farm.

Zachęcamy do zakupienia na miejscu pokarmu dla zwierząt z Farmy Alexa. Polubią Was jeszcze bardziej ;)

escape farmEscape Farm (dla dzieci od lat 9) - 12,00 zł/os. Gra terenowa z rozwiązywaniem zagadek na terenie całej Farmy! Ktoś z Bandy Barana ukradł sejf Alexa! Teraz czas na Was, byście pomogli Alexowi odzyskać swoje skarby. Dobrze, że przestępcy zostawili wiele wskazówek, które pomogą Wam rozwiązać zagadki. Wasze umiejętności logiczne i spostrzegawczość będą kluczem do złapania złoczyńców. Przeszukajcie Farmę, odnajdźcie ukryte wskazówki i rozwiążcie zagadki, by odkryć miejsce ukrycia sejfu. Czy jesteście gotowi na przygodę pełną tajemnic i wyzwań? Niech fala tajemnicy uniesie Cię i poprowadzi do triumfu. Powodzenia! Escape Farm to niepowtarzalna gra terenowa, która przenosi w fascynujący świat zagadek i sekretów.

Czas trwania ok. 7-8 godz.

liczba uczniów cena od ucznia w PLN
42 i więcej 149,00
37-41 162,00
32-36 179,00